PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605879}
5,2 577
ocen
5,2 10 1 577
Eragon
powrót do forum gry Eragon

Dla mnie 6/10. Niezly klimat, fajne scenerie oraz dobry dubbing/lektor i na tym koncza sie zalety tej gry - jak dla mnie. Poza tym strasznie ubogi system walki, postacie stanowczo niedopracowane, bardzo prosta i krótka ogolnie rzecz ujmujac... Jesli macie podobne odczucia, to zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) grę na 1
Shurtugal_Eragon

jak dla mnie bez sensu, bo główny bohater to farmer, moim zdaniem bohaterem powinien być ktoś z miasta albo z rodziny szlacheckiej,królewskiej , lub jakiś żołnierz .

MrKimimaro

To akurat wcale nie jest bez sensu. Przeczytaj sobie ksiazke ( ktora jest cudowna), to moze zrozumiesz... ;)

ocenił(a) grę na 1
Shurtugal_Eragon

tylko chodzi mi ze nie podoba mi się ze Rolnik ze wsi jest bohaterem , xD jestem za podziałem klasowym w realu .

MrKimimaro

Coz, co kto lubi... Osobiscie wcale sie z Toba nie zgadzam, ale szanuje Twoje zdanie, mimo iz uwazam, ze podzial klasowy, to swego rodzaju pewna odmiana rasizmu w dzisiejszych czasach... Ale, nie mam zamiaru sie z Toba sprzeczac ;)

ocenił(a) grę na 1
Shurtugal_Eragon

ja po prostu mam urazę do kilka osób ze wsi i dlatego , (a dokładnie dziewczyn ) , ale tak uważam, ze najlepiej jak by Europa zjednoczyła się pod flagą Wielkiej Brytanii, chyba to jedyny normalny kraj , xD i też jestem za monarchią (chyba to tak nazywa się ze jedna osoba powinna dowodzić krajem a nie cały Senat) , jeszcze dodam ze uważam ze w tych zawodach jak Polityk,Policjant,straż miejska ,żołnierz,lekarz,Doktor,weterynarz, ratownik, to w tym przypadku powinno być przymus do patriotyzmu . i tolerancja miedzy Religiami i kultury .

MrKimimaro

No nieźle. Wiem że to dawno pisałeś ale tak upośledzonego człowieka to nie widziałęm dawno iksde

latosinski_t

^No właśnie XD

ocenił(a) grę na 6
Shurtugal_Eragon

W co-opie spędziłem z nią miło kilka chwil za dzieciaka, ale potem przenieśliśmy się na LEGO Star Wars i utknęliśmy na wieki. Tak czy siak, gra jest w porządku, też dałem 6/10. Dała mi więcej radości niż film, który znienawidziłem za stos niezgodności z książką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones