PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605879}
5,2 577
ocen
5,2 10 1 577
Eragon
powrót do forum gry Eragon
ocenił(a) grę na 6
yvonneD

Ja grałem. Dostałem tą grę na gwiazdkę, a że bardzo lubiłem Eragona i nie obejrzałem filmu to się bardzo ucieszyłem. Po obejrzeniu filmu straciłem zapał, ale gra jest całkiem niezła, tylko jak to w produkcjach opartych na filmach, jest strasznie prosta.

doliwaq

4 lata temu to była chyba fajna, nie wiem jak teraz bym ją odebrał, dlatego daje 6/10 i wracać do niej raczej nie będę.

0wner2

Zdradźcie mi, czy w dalszych etapach jest coś poza zabijaniem, zabijaniem i, ehm... co tam jeszcze było... a, zabijaniem.

littlelotte52996

Nie, jest tylko zabijanie zabijanie i zabijanie... Gra nudna jak flaki z olejem. Przechodziłem tylko dlatego, że lubiłem Eragona.

ocenił(a) grę na 6
FringeDivision

Na raz idealna (jest krótka).

ocenił(a) grę na 8
tomciog18

Gra jest spoko.Przeszedłem parę razy.Gra ma klimat,fajny styl walki oraz jest łatwa :D

ocenił(a) grę na 6
JackRobertkokos

Gra jest bardzo łatwa i krótka. Kilka lat temu dawała radę, teraz już jest lekko przestarzała.

tomciog18

Zgadzam sie. Dla mnie tez 6/10. Poza tym strasznie ubogi system walki, postacie niedopracowane, bardzo prosta i krótka... Dla mnie na raz. P;)

ocenił(a) grę na 7
yvonneD

Gra nawet fajna, ale dupy nie rozwala :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones