Sienna Guillory

Sienna Tiggy Guillory

6,9
4 540 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sienna Guillory

To ma być Arya? Wogóle nie przypomina mi Aryi,którą opisał Paolini. Arya miała mieć czarne lokowane włosy i być piękna. Jedyne co się zgadza to to,że jest chuda i nic poza tym.
Pozdrawiam

Arwena_2

wlosy mozna przefarbowac i ukrecic w loki, wiec to niewielki problem, zalezy to tez od rezysera

Kircor

Zgadzam się z Arweną, jakoś nie przypomina mi Aryi, chociaz moze i coś z tego wyjdzie.
Pozdrawiam !!
i zapraszam do mnie na bloga

Kircor

Zgadzam się z Arweną, jakoś nie przypomina mi Aryi, chociaz moze i coś z tego wyjdzie.
Pozdrawiam !!
i zapraszam do mnie na bloga

Elizabeth_6

Aj czego wy chcecie? Widziałem ją w Residencie, Wechikule czasu oraz Helenie Trojańskiej i jak dla mnie nawet pasuje. A komu pasował (oczywiście przed filmem) człowiek o imieniu Viggo na Aragorna we Władcy?

digital8

Nie liczy się kolor włosów bo to tylko szczegół, ale gra i wygląd. W Eragonie Arya była ładna i Sienna też jest ładna. Oprócz wyglądu liczy też się gra, bo to dzieki niej film się podoba albo nie. A jaśli chodzi ci Arwena o to że wyglądem troche niepasuje do opisu Paoliniego to weź sama znajdź osobę pasującą. On ją sobie wyobraził wiec taką kobiętę bedzie trudno znaleźć lub nawet niemozliwe.

digital8

Masz coś do Aragorna?? Jak dla mnie był to wybór naprawdę udany!!

Arwena_2

Ja powiem trak: mi nie przypomina tej Aryi (jak to odmienić?) którą sobie wyobrałam. Nie wiem twarz mi jakoś tak nie pasuje ale na pewno będzie good :D pozdrawiam

Arwena_2

Mogli dać jakas pół japonkę albo chinke ale nie taką!!

ania93

Tak to prawda! Arya była piekna i te czarne włosy-niestety jesli ktoś widział zwiastun..hmm..czy rezyser pofarbował jej włosy??NIE!!!

Aryaa

ładna to ona może troche jest... Ale widziałam zwiastun i wielka szkoda że reżyser nie przefarbował jej włosów:((( I nie za bardzo pasuje mi na elfke. Gdyby nie te włosy...

Elfka_2

Zgadzam się z tym, ona kompletnie nie pasuje, nie chodzi tylko o włosy, ale o całość. A pozatym każdy chyba wie, że elfowie byli piękni, niestety ona taka nie jest.

state

Z elfa to ona ma jedynie uszyska hehehehehe, nie no elfy to zawsze mi się piękne istoty wydawały, a tu......do Arweny z ,,Władcy.." pretensji nie mam ale to coś..........żenada :(

Pozdrawiam

szogi1989

Podzielam Wasze obawy. Jeżeli to ma być Arya to mam kilka pytań na które nie znajduję odpowiedzi w obecnie dostępnym materiale o filmie " Eragon":

- Czy jest wyższa czy niższa od Eragona filmowego, ponieważ nie dokładnie to widać, a będzie miało to później znaczenie nie tylko estetyczne jak sądzę.
- Czy przypadkiem nie jest nazbyt dojrzałą kobietą do tej roli? Eragon filmowy ma 19 lat a ona o 11 więcej. W książce różnica wieku Eragona i Aryi jest ogromna, ale wynika z pochodzenie ( rasa ludzie elfy i ich lata życia), mimo to podczas czytania wydawało mi się, że nie jest to tak bardzo widoczne z zewnątrz. Dwoje młodych ludzi raczej utorżsamiających się ze sobą. Może się mylę, ale powinno według mnie, tak to w filmie wyglądać. Inaczej wyjdzie na to że Eragon pół żartem pół serio wolał bardzo dojrzałe kobiety, hi hi.
- Włosy, faktycznie opis Paoliniego nie pasuje do wyglądu filmowej Aryi, ciekawa jestem która z gwiazd starała się o tę rolę poza Sienną
- Rozważając wypadki 2 części Dziedzictwa, przepowidnię Angeli o losie Eragona, musze stwierdzić że jeżeli Paolini chce nawiązać do motywu Aragorna i Arweny pod koniec swojej trylogii to ok, bo na to się zapowiada, mogę się mylić, ale w filmie Arya i Eragon są sobie bardziej obcy niż bliscy więc to może się nie udać.

Moje rozważania, domysły wręcz pokazały mi jak bardzo świat Eragona przypomina mi Tolkienowski. Wspomniałam o związku człowieka z elfką z wysokiego rodu w obu dziełach, ale takich podobieństw jest więcej. Skazą w życiu Eragona staje się jego zmarły ojciec, zdrajca jeźdźców - Morzan, u Aragorna był to jego przodek Isildur, ponadto Arya i Arwena, Islanzadi a Galadria, Brom a Gandalf ( tylko że Brom ginie i już raczej nie wróci), Elesmera i Lothrien ( wybaczcie jeżeli pisze źle, bo z pamięci) i wiele wiele innych. Czy w przypadku losów Aryi i Eragona będzie tak samo jak u Tolkiena ciekawe, będzie to dotąd nie możliwe aż nie zobaczymy Aryi w całej okazałości w filmie. Narazie zapowiada się, że głowna z postaci zostanie przedstawiona może w nie najgorszym ale napewno nie najciekawszym świetle. Zgadzam się z opinią, że nie znajdzie się ideału Paoliniego, ale jak już szukać to kogoś fest żeby przypadkiem nie chcieli zmieniać aktorki w 2 części, bo to zazwyczaj zraża do filmu widzów.

Sorki za treści poboczne, musiałam to i owo z siebie wyrzucić. Czekam z niecierpliwością na film, jak nigdy pełna obaw co do obsady. Film którego budżet wynosi $100,000,000 nie może być klapą, może niech autor coś powie wkońcu bez jego zgody na publikację nie ma filmu. Rowlling miała takie wymagania względem swoich powieści, a jednak je zrealizowano...

Może będzie dobrze, kto wie....

Joan

Arwena_2

eeeeee.... ale dlaczego? To jest ta Arya o kruczoczarnych włosach, elfka??!!

Arwena_2

eee...w ogóle nie pasuje na Arye...nawet nie wyglada na elfke

kkrzysko

eee ... przeciez to Angela miała kręcone włosy ... Arya proste z tego co pamiętam :] i moim zdaniem nawet nie jest taka zła, mogli wybrać gorzej, jak ją ucharakteryzują mysle że bedzie Ok , no ale zobaczymy ;)

dtxd

Łee, mniejsza o włosy. Elfka ma niby być ładna i smukła... a Sienna jest po prostu SUCHA:/

Arwena_2

może wizja reżysera była inna ? zresztą reżyser zawsze konsultuje jakieś tam sprawy zwiazane z filmem z autorem ksiażki

Matteuszz

ej w filmie wyglada nawet na 17 :P zobacz w galerii filmu

Arwena_2

w filmie wygląda świetnie, dużo lepiej niż na tym zdjęciu (a tak wogóle to na swoje latka wygląda super ;)

rafal_filip

Byłam w kinie na "Eragonie" i choć miałam nadzieję, że coś z tego będzie, swojego zdania nie zmieniłam: Sienna nie pasuje do tej roli. Gdyby zrobili jej ciemną perukę i spiczaste uszy to może byłoby dobrze, ale tak się nie stało i jest źle, a tak w ogóle to Arya powinna wyglądać na wiek Eragona.

Arwena_2

Co żadna czarna peruka. Ona wyglądała swietnie w takich włosach jakie miała. I wcale nie wygląda na dużo starszą od Eragona.

Arwena_2

Do Arweny, Arya nie była w wieku Eragona, w książce, było napisane że ona ma ponad 100 lat, i powiedziała do Eragona, że on w jej świecie jest ledwie dzieckiem!

Arwena_2

Delikatnie ujmując ona nie pasuje mi to tej roli i koniec:\

Arwena_2

Dokładnie. żadna z niej Arya. Mogli chociaż polokować jej włosy, a tu wsadzają jej tylko pióra we włosy.

Widziałam ją w filmie "Królowa Dziewica" jako Lettice (lub Letycja) i ta rola do niej pasowała - fałszywej dworki królowej i przebiegłej żmii. xD

mary_sue

A mi Sienna pasuje jak ulał, uwielbiam ten typ urody. Mysle ze da rade, koniec kropka

Arwena_2

Zgaszan się z Arweną: Sienna Guillory w ogóle nie powinna być brana pod uwagę do roli Aryi! Oprócz jednej sceną (z Durzą) zagrała po prostu beznadziejnie! Cała jest sztuczna, nie podoba mi się w "Eragonie". a jako Arya w ógóle nie przypominała swojej bohaterki...

Arwena_2

Zgadzam się! A do tego w filmie też nier miała miała coś ala rude, czasem blond!

Arwena_2

Tak, moim zdaniem ona w ogóle nie pasowała do tej roli, była po prostu beznadziejna...

efelo

Czytam tak te komentarze i myślałam że tylko ja się będę rzucać co do tej sprawy ;) ale cieszę się że znalazło się tu tyle pobratymców .. W filmie Sienna wygląda trochę lepiej <scena z lasku w Ellesmerze> ,ale w dalszym ciągu oprócz tej sceny zupełnie nie przypomina Aryi.! przecież Paolini w książkach tak podkreślał niesamowitość jej czarnych loków.!!I zielonuch oczu.!! A tutaj co.? ani to ani tamto się nie zgadza ;/ Może była trochę podobna do Arweny <WP> szczególnie te włosy...ale wydawała mi się odrobinę młodsza...tak z 20 lat...Co do wyglądu wirku w filmie okey....ale wiele rzeczy się nie zgadza. Np. Eragon miał ciemnie oczy i jasno brąz włosy...popatrzcie jak w filmie różni się od podobizny w książce.! Ale często jest tak że gdy promują film z książki wychodzą same nieporozumienia...dlatego ja obstawiam tych bohaterów w mej wyobraźni tak jak wymyślił ich Paolini....książki gÓrą.! ;DD

Arwena_2

zgadzam się słowo w słowo, Arya miała być zupełnie inna, miła być piękna a
ona... no jakby to powiedzieć... :P

engie963

Ja uważam, że Sienna Guillory mogłaby się nadawać do roli Aryi, ale tylko w ostateczności. Wg mnie idealna do tej roli byłaby Evangeline Lilly. Pasowałoby wszystko: włosy, oczy, figura i elfia uroda:)

Arwena_2

No to akurat nie jej wina, że reżyserowi nie chciało się płacić za charakteryzację...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones