Ed Speleers

Edward John Speleers

6,8
1 839 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Speleers

Głupota zakochanych w niewiadomo czym nastolatek potrafi dobić.

May_morning

Zgadzam się w 100%. Amator ze wstrętną gębą, nie widze niczego czym możnaby się zachwycić.

JULIABURGHARDT

Boże zachowaj te głupie dziewczyny które dały mu tyle punktów............ZA CO !!!!!!!!!!!! za gębe nastolatka z pierwszego lepszego badziewnego serialu, trzymajcie mnie bo znowu sie przewróce wiecie co .........wkurzyłam sie. no dobra ,,może " i jest ,,przystojny" no ale aktora nie ocenia sie za jego gebe, ale za talent....... za to do cholery przecież mu płacą..........

szogi1989

i zauwaz też że on będzie grał pierwszy raz...jeśli nie wiesz to sie nie wupowiadaj...nie głosowałąm na niego wogóle no go nie znam...zobacze premiere "Eragona"to wtedy go określe ... ale wżadnym serialu nie grałi ma 17 lat ...poprostu został zauważony na castingu...tyle

Zarrock

Do zarock@......czy jakoś tak zauważ że napisałam ,, wygląda jak" a nie grał w, czy nawet tak prostą aluzje jest ci cięzko zrozumieć, czytanie ze zrozumieniem powino być opanowane już w podstawówce............

Zarrock

"i zauwaz też że on będzie grał pierwszy raz...jeśli nie wiesz to sie nie wupowiadaj...nie głosowałąm na niego wogóle no go nie znam...zobacze premiere "Eragona"to wtedy go określe ... ale wżadnym serialu nie grałi ma 17 lat ...poprostu został zauważony na castingu...tyle" hmmm mi sie wydaje ze skoro urodzil sie w 1987 r. to ma 19 lat hehe ktos tu liczyc nie umie :PP

May_morning

Zauważ, że zawsze musi być ten pierwszy raz...

poziomka_2

Zauważ że ten pierwszy raz powinien być wtedy jak już się o nim coś wie. A tu jest tylko zdjęcie i jedna wypowiedź w zwiastunie w której wygląda beznadziejnie.

May_morning

dlatego wlasnie nie nalezy zwracac uwagi na oceny filmow i aktorow w filweb'ie bo wiadomo ze nakrecja je male dzieciaki ktorych jest poprostu wiekszosc :/

DySgRaFiK

powiem Wam tyle że zawsze tak było, jest i będzie... nie zmienimy tego, chyba że by robić tak jak przy premierze filmów :)) Tzn. nie pozwalać oceniać póki nie będzie premiera, w której aktor zagra po ra pierwszy ;)

użytkownik usunięty
Christinka

Powiem tak. Bardziej żałosne od oceniania aktorów (-rek) za "gębę" czy też że "pszystojny/piękna" jest na pewno 150 (oczywiście metafora - bo zaraz ktoś urażony się przyczepi) postów z rzędu, mówiących o tym jakie to żałosne. Nie podoba ci się coś, olej to i tyle

za wygląd?! :D
Ja mu nie dałam nic,bo nie oglądałam jeszcze Eragona=]

May_morning

Skoro i owe osoby, jak nazwał ktoś - dzieci na filmwebie nie mają podstaw by dawać mu 10 / 10 (fakt, być może), to i niech kilka osób z tego grona nie komentuje jego aktorstwa, skoro i wiedzą tyle co owe dzieci. Znaleźli się ci co ślepo wierzą, że jest dobry i oceniają przede wszystkim urodę, to znaleźli się ci, którzy po urodzie również go oceniają tyle że negatywnie - oba te przypadki są tak samo żałosne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones