PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877444}

Mój syn

My Son
5,7 3 560
ocen
5,7 10 1 3560
5,8 8
ocen krytyków
Mój syn
powrót do forum filmu Mój syn

Podobno James McAvoy nie dostał jako jedyny scenariusza, ponieważ reżyser chciał, aby główny bohater (James) był tak samo zaskoczony przebiegiem zdarzeń jak widzowie.

kajo77

Po tym stwierdzeniu oraz po samym aktorze spodziewalem sie wiecej. Niestety film jest stosunkowo kiepski, nic oryginalnego, wiekszosc czasu niewiele sie dzieje a ostatecznie okazuje sie banalny.

kajo77

Też o tym słyszałem, ale to raczej ściema. Aktor na podstawie scenariusza decyduje czy w ogóle chce grać. Taki gość jak on raczej nie ryzykowałby marnowania czasu w ciemno.
Co najwyżej mógł nie dostać swoich kwestii, ale scenariusz sądzę, że znał.

ocenił(a) film na 7
_MarcinKarpinski_

Z tego co czytałem dostał kilka kartek z ogólnym zarysem fabuły bez swoich kwestii itp

ocenił(a) film na 5
kajo77

Miałaby sens ta improwizacja, gdyby film nie był remake’em belgijsko - francuskiego „Mój synek” https://www.filmweb.pl/film/Mój+synek-2017-790192

kajo77

Ciekawy zabieg, na to sie mógł zdecydować jedynie aktor, który jest świadomy swojego warsztatu.

ocenił(a) film na 6
kajo77

Trochę mnie to dziwi i wydaje sie naciągane, bo skoro on jako jedyny nie miał scenariusza, to jesli oni mieli i się nauczyli , to jak niby miał sie zgrać ten scenariusz z tym co on będzie mówił?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones