PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196074}
5,3 71 573
oceny
5,3 10 1 71573
2,5 6
ocen krytyków
Eragon
powrót do forum filmu Eragon

Książka jest ekstra z niecirpliwością czekam na film. Żaden Władca Pierścieni nie przebije tej książki i mam nadzieje filmu

ocenił(a) film na 1
kasia442_1972

Eragon jest niesamowity, ale nie wiem czy przebije Władce Pierścieni... To chyba graniczyłoby z cudem. Trzeba jeszcze pamiętać, że Harry Potter też jest... niezwykły. Sama nie wiem która z książek bardziej mi się podoba... :(

hermiona790

Nie no nie przesadzajy. ja ogólnie bardzo lubię Eragona i jest jednym z moich ulubionych ksiązek, ale Władca Pierścieni to wielkie dzieło i nie przebije go byle Eragon.
Władca Pierścieni jest nie do przebicia :))

Elizabeth_6

nie bądżcie takimi pesymistami moim zdaniem wszystkie trzy części Władcy Pierścieni (które przeczytałam) były strasznie nudne i głupie może się mu uda przebić tą "NUDĘ PIERŚCIENI"

kasia442_1972

"Eragon" raczej nie przebije "LOTR". Jak dla mnie to ta druga książka była ciekawsza( druga i trzecia część, bo w pierwszej podobał mi się tylko jeden rozdział;). "Eragon" jest przeznaczony dla młodszych czytelników, a LOTR dla wszystkich, więc również to zawęża grupę odbiorców.

A według mnie to pierwsza połowa "Eragona" była dla mnie trochę nudnawa, ale za to "Najstarszego" czytałam już chyba z 5 razy.

kasia442_1972

Nie sądze żeby Eragon przebił Władce Pierścieni.
Jest dobry i z przyjemnością sie go czyta ale część jego fabuły jest wzorowana na filmach, np. na Star Wars.(Jak w Star Wars jest sobie chłopak, mordują mu rodzinę znajduje nauczyciela który uczy go posługiwać się magią/mocą, walczy ze złym Imperium itd.)

ocenił(a) film na 6
kasia442_1972

Eragon to też moja ulubiona książka,ale władca pierścieni to vteż prawdziwe dzieło i nie wiem czy uda się ją przebić.

użytkownik usunięty
morswin_2

Mam nadzieję, że film będzoe równie dobry jak książka :) która bardzo mi się podobała; ciekawa historia, fajnie opowiedziana :)
KOniecznie obejrze :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones