PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196074}
5,3 71 563
oceny
5,3 10 1 71563
2,5 6
ocen krytyków
Eragon
powrót do forum filmu Eragon

Fatalny

ocenił(a) film na 4

Książki nie czytałem, ale tak oklepanej i wtórnej fabuły w tym gatunku nie widziałem dotąd. Przeciętne aktorstwo jeszcze bardziej to potwierdza (nawet Malkovich - nie łapie ile musieli mu zapłacić by w aż takim syfie wziął udział). O klapie tego dzieła najbardziej świadczy to że nie powstały później sequele, co jest raczej ewenementem wśród tego typu produkcji. Słowem - książka i film wyglądają fabularnie jak takie LOTR dla ubogich - szkoda.

tc1987

To jest jak zdjęty odcisk palca. Służyć będzie każdemu karmiącemu. Ciekawe.

ocenił(a) film na 2
tc1987

Przeczytaj książki - nie daj się zrazić temu okropnemu filmowi. Cykl "Dziedzictwo" nie jest może arcymistrzostwem literatury, ale to kawał dobrej lektury. "Eragon" jest wciągającą książką, a każda następna część jest lepsza od poprzedniej:)

PS. Sensu drugiej wypowiedzi trochę nie rozumiem, może jestem mało rozgarnięta :/

ocenił(a) film na 4
Irma100

Może i dobra lektura, ale ciężko się zmotywować po mistrzowskiej pomocy księżniczce podczas uwalniania jej z Gwiazdy... znaczy z Twierdzy gdzie Obi-Wan... znaczy Jeremy Irons poświęca się by Luk... znaczy Eragon się wydostał :P.

Drugiej części też nie rozumiem, ale to jakieś inne konto.

ocenił(a) film na 2
tc1987

Może jak ci się będzie nudziło, to wypożyczysz i przeczytasz:)

A dublowanie kont można chyba zgłosić:)

ocenił(a) film na 2
Irma100

Ale mi tych emotikonów wyszło;)

ocenił(a) film na 4
Irma100

Niby można ale nie bardzo wiem komu a jak założyłem temat na forum w dziale pomocy to nikt nie nakierował więc teraz mam to w 4 literach.

Wiem że u mnie w bibliotece jest co najmniej po jednym egzemplarzu więc pewnie kiedyś spróbuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones