PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721800}
5,8 5 064
oceny
5,8 10 1 5064
Don't Hang Up
powrót do forum filmu Don't Hang Up

...czyli gówniarzeria w opałach.
Po raz pierwszy wcale a wcale nie szkoda mi bohaterów. Rozumiem, zabawa, te sprawy, ale istnieje różnica pomiędzy niewinnymi żartami typu „Tu Radio Zet”, a takimi świństwami. Nic, tylko usiąść z popcornem w ręce i kibicować „temu złemu”.
Szkoda tylko, że w to wszystko zostały wciągnięte niewinne osoby.

ocenił(a) film na 6
Cherry_Z

Również kibicowałem "temu złemu" (Punisherowi). Mi szkoda jedynie rodziców.

ocenił(a) film na 4
kryslav

Nie popieram idiotów ale to co piszecie to już przegięcie, leczcie się zanim będzie za późno.

ocenił(a) film na 6
katarzyna_czyzyk

Robili sobie żarty z ludzi i bawili się nimi, by mieć ubaw z tego. To teraz ktoś zabawił się nimi. A że to było duże przegięcie, to mogę to porównać do złodzieja, który grozi ofierze nożem, zaś ofiara broni się bronią palną. Czy w tej sytuacji ofiara nie mając noża może się bronić bronią palną? Może przez takie sytuacje świat przestanie schodzić na psy, a cwaniaczki zastanowią się dwa razy, zanim wyrządzą krzywdę (nawet znikomą) drugiej osobie.

ocenił(a) film na 4
kryslav

Nie po prostu takich jak on i być może ty trzeba utylizować. Taka osoba równie dobrze jak zostanie odtrącona zacznę świrować. 90% młodych lubi psikusy normalka. Są osobnicy tacy jak Ziobro co nagrywali studentów i donosili że ci byli za głośno albo popili jointy. To są największe kanalie zaraz po agresywnych samcach i samicach (ala Pawłowicz czy Agata z polibudy mojego wydziału....) O już potwierdzasz to kim jesteś swoimi filmami uwielbienie wojenek psychopaty z piły(takich to lubisz). Debilne Marvele dla dzieciaków.

ocenił(a) film na 6
katarzyna_czyzyk

Prawie że trafiłaś w sedno z moim profilem psychologicznym. Tylko skąd te dane: "90% młodych lubi psikusy normalka"? Wskaż źródło, może poczytam. To, że znaczny odsetek lubi psikusy, to nie znaczy, że jest to dobre.

ocenił(a) film na 6
katarzyna_czyzyk

Świetnie, obejrzałem ponad 4000 filmów, a ty wybrałaś np. taką piłę, by mnie oczernić. A np. o Siedmiu duszach czy Dziewczynie z lilią, które też są na liście ulubionych, to już zapomniałaś napisać.

kryslav

Stary, jak ktoś pisze "Debilne Marvele dla dzieciaków" to nie gadaj z nią bo to jakaś dewotka.

ocenił(a) film na 7
Cherry_Z

Dokładnie tak,sam kibicowałem temu psycholowi.Gówniarzeria takie cwaniaki przez telefon,a w realu szczali po gaciach ze strachu w chwili zagrożenia.A szczególnie ten cały,Brady.Taki kozak,a później zwykły mięczak,a w dodatku frajer który kumpla nazywał bratem.A co zrobił z jego laską...........Nie piszę więcej bo nie chce Spoilerować ;).Warto obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones